Pozwól swojemu dziecku
spełnić swój potencjał

1 789 134

lepszych myśli

2 145 789

innych spojrzeń na świat

1 998 750

nowych marzeń

Brainy MindfulnessPlus to sprawdzony program zajęć dla Dzieci i koncept wsparcia całej Rodziny.

Wywodzi  się z hinduskiej filozofii koncentracji i uważności i jest rozbudowany o opatentowane japońskie ćwiczenia wzmocnienia zmysłów oraz rozwoju umiejętności poznawczych.

W pełni dopasowany do potrzeb europejskiego odbiorcy, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnych Rodzin.

Twórcą i właścicielem licencji jest Brain Child Learning z siedzibą w Indiach.

Poznaj nas i zapisz swoje Dziecko na weekendowy warsztat Mocna Psychika. Uważny i Spokojny Umysł – wstęp do kursu Brainy.

Jesteśmy w Poznaniu

Drodzy Rodzice,

największym wyzwaniem dla nas, projektem rozwojowym na czas nieokreślony, tym co nas wzbogaca, zaskakuje i napędza w życiu codziennym są nasze Dzieciaki.

Iskrą do podjęcia działania i podzielenia się swoimi rodzicielskimi doświadczeniami byli nasi wspaniali Synowie, którym dziękujemy za inspirację!

Bardzo pozytywnym wsparciem w towarzyszeniu naszym dzieciom we wzrastaniu jest dla nas bibliografia Jespera Juula. Autora książek, duńskiego pedagoga, terapeuty rodzinnego, twórcy humanistycznego podejścia wychowawczego., który „otworzył nam głowy” w kwestii dialogu z naszymi Latoroślami.

W Brainy wspieramy dzieci w rozwoju społecznym i emocjonalnym, dajemy im narzędzia, z których będą mogły korzystać na każdym etapie swojego życia.

Nie zapominamy o Rodzicach, których będziemy wspierać w procesie towarzyszenia dzieciom w ich wejściu w dorosłe życie tak, żeby ten czas był jakościowo dobrze przeżyty i procentował w dojrzałym życiu.

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z Brainy.

Ariadna i Łukasz Sowińscy

Czym się wyróżniamy?

Naukowo

udowodnione efekty

Badania naukowe dowodzą, że metody Brainy Mindfulness Plus to skuteczny sposób nauki koncentracji, radzenia sobie z emocjami i wspierania rozwoju inteligencji.

Holistyczne

podejście do rozwoju Dziecka

Gwarantujemy wszechstronny rozwój osobowości dziecka i przygotowujemy do twórczego i samodzielnego życia w ciągle zmieniającym się społeczeństwie, dbając o harmonijny i zrównoważony rozwój ciała i umysłu

Wzmacnianie

inteligencji, psychiki i umysłu

Jak pokazały ostatnie badania naukowe, odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą podnieść iloraz inteligencji nawet o kilkadziesiąt punktów! Podobnie jak odporność psychiczną i percepcję umysłu.

Kontrola

fal mózgowych

Mózg posiada komórki nerwowe, które bezustannie wysyłają sygnały elektryczne zwane falami mózgowymi. Te bardzo unikalne wzory są ściśle związane z myślami, emocjami, nastrojami, a więc wszystkim tym, co robimy i czym jesteśmy. 

Atmosfera

uważności i skupienia

Dobrze wiemy, że odpowiednia atmosfera w trakcie zajęć to klucz do sukcesu. W czasie warsztatów Brainy, dzięki zastosowaniu technik relaksacyjnych, dominuje uważność, skupienie i relaks, a elementy stresujące są zredukowane do minimum.

Rola

trener - uczeń

Relacja trener Brainy – uczeń jest wyjątkowa! Oparta na zaufaniu, przyjaźni i wspólnej radości z odkrywania świata pozwala na szybkie i efektywne osiąganie zamierzonych celów.

Poznaj nas

Ariadna Sowińska

Z wykształcenia jestem magistrem marketingu. Opisuje mnie cytat zaczerpnięty z książki Jespera Juula:

„W dziedzinie relacji międzyludzkich nie ma żadnych patentów, ani recept. Ludzie, którzy twierdzą inaczej są raczej specjalistami od marketingu, niż od relacji. Zawsze na końcu to wy decydujecie o wszystkim , a nie metoda”

Jako mama trzech synów również poszukiwałam recepty, metody na nawiązanie odpowiedniej relacji, więzi z moimi dziećmi. Wydawało mi się, że już wszystko wypróbowałam wszystko, ale spróbowałam jeszcze przestać być „nadodpowiedzialną” i chętnie Wam o tym opowiem.

Łukasz Sowiński

Moje życie zawodowe przed rozpoczęciem przygody z Brain Child Learning mogłyby zamknąć w dwóch poniższych zdaniach.

Absolwent Studiów Podyplomowych: „Zarządzanie zasobami ludzkimi”.

Doświadczony menedżer sprzedaży oraz trener sił sprzedażowych z kilkunastoletnią praktyką w korporacji, która jest liderem innowacyjnym wśród banków w Polsce.

Czasami jednak życie wskazuje nam kierunek do realizacji marzeń, które w nas kiełkują, tylko trudno samemu zrobić ten pierwszy krok. Iskrą do podjęcia działania i zmiany status quo byli moi wspaniali Synowie.

Marlena Strzelec

Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewiczu w Poznaniu na kierunkach: Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe oraz Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Na co dzień nauczyciel w przedszkolu pracującym metodą Marii Montessori.

Praca z dziećmi to jej pasja, dająca ogromną satysfakcję i radość. Stawia na samodzielność dzieci i ich indywidualne tempo rozwoju.

Zofia Graf

Nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, na co dzień pracująca w przedszkolu  Montessori, trener szkoleniowy.

Kreator nowoczesnej edukacji, podążającej za dzieckiem. Nieustanie poszukująca nowych rozwiązań w edukacji dzieci.

Katarzyna Lisiecka

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Ma za sobą kilkuletni staż pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego. Otwarta na potrzeby i oczekiwania dziecka, stawiająca jego dobro ponad wszystko.

Pomóż swojemu dziecku się rozwijać!

Zapisz je na weekendowe warsztaty Brainy już dzisiaj!

Brainy

Metoda Brainy powstała na bazie
najnowszych osiągnięć naukowych:

• Psychologii pozytywnej M. Seligmana,
• Teorii inteligencji wielorakich H. Gardnera,
• Teorii inteligencji społecznej E. Thorndike’a,
• Teorii inteligencji emocjonalnej D. Golemana
• Neuroedukacji R. Bandlera,
• Teorii flow M. Csíkszentmihályi
• Teorii rozwoju systemów wartości (Dynamika Spiralna) C. W. Gravesa,
• Modelu motywacji 3.0 D. Pink’a.