Konflikt w pracy, w firmie.

W ramach współpracy z BUTOWSKA&JANIK zapraszamy na:

Techniki mediacyjne jako skuteczne narzędzie w rozwiązywaniu konfliktów w pracy, w firmie. – cykl webinarów #RODZICEWBRAINY

 

Konflikt jest dla nas możliwością, która pokazuje nową i inną perspektywę potrzebną do rozpoczęcia zmiany. Tylko konflikt nierozwiązany jest destrukcyjny. Zatrzymuje, pogarsza sytuacje, oddala od celu.
Naszą codziennością jest  praca z konfliktem i szukanie jego rozwiązań by wyjść z impasu w rodzinie, w domu, pracy, biznesie.

#BUTOWSKA&JANIK

Jesienno- zimowa edycja szkoleń, w których nauczysz się mediacji wewnątrzfirmowej, czyli  o skutecznym i porozumiewaniu się i efektywnym zarządzaniu konfliktami.

 

Gdy staniecie w centrum konfliktu my możemy Wam pomóc zmienić zaistniałą sytuację bez potrzeby zaangażowania w długoletnie niepożądane skutki.

Z naszej praktyki wiemy, że  jest możliwe osiągnięcie zadowalającego porozumienia w najtrudniejszym i najbardziej złożonym sporze.

Zapisz się na webinary i warsztat. Dowiedz się jak rozwiązywać konflikty

Ważna informacja.

PAKIET 3 WEBINARÓW – Konflikt w pracy, w firmie – 135 zł

PAKIET 3 WEBINARÓW + dzień  warsztatowy  – CENA PAKIETU 400 zł

– otrzymujesz link do nagranego webinaru dostępny przez 14 dni.

UWAGA! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona!

PROWADZĄCE:

„Rozwiązanie jest w każdym z nas, potrzebne są tylko odpowiednie pytania. Mediator to osoba, która je zadaje.”

mgr. Monika Butowska – założyciel pracowni mediacyjnej i szkoleniowej Butowska&Janik. Stały mediator sądowy, członek Polskiego Centrum Mediacji. Promuje i propaguje mediację w instytucjach, organizacjach, mediach.

Współpracuje z instytucjami rozpowszechniającymi alternatywne rozwiązywalnie konfliktów indywidualnych i grupowych. Prowadzi szkolenia i projekty z mediacji oraz konsultacje w sprawach okołorozwodowych, cywilnych, biznesowych i gospodarczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zaburzeń komunikacji społecznej. Mentor do spraw udrażniania miko i makro konfliktów. Doradca w zakresie doskonalenia komunikacji i feedbacku. Odważnie wprowadza innowacyjne rozwiązania w każdą przestrzeń życia prywatnego i zawodowego.

Wierzy w siłę współpracy i równorzędności oraz dobrowolności w wyborach jako nadrzędnej wartość każdego z nas. Propagator komunikacji wielokulturowej, pomysłodawca i realizator projektu #gruzinskaJAZDA.pl. Podróżnik i fotograf.

mgr. Magdalena Janik – założyciel pracowni mediacyjnej i szkoleniowej Butowska&Janik. Stały mediator sądowy, członek i mediator Wielkopolskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji, PCM w Koszalinie i Poznaniu, politolog, organizator i koordynator prac zespołowych, wieloletni wykonawca eventów.

Doradca w zakresie organizacji pracy wielozadaniowej. Ekspert w zakresie udrażniania sporów grupowych i konfliktów w firmach i organizacjach. Specjalizuje się w mediacjach rodzinnych, cywilnych, biznesowych i gospodarczych. Zakochana w mediacjach rówieśniczych, komunikacji bez przemocy, metodach alternatywnego rozwiązywania konfliktów.

Miłośniczka myśli i podejścia J. Juula, M. Rosenberga, T. Gordona, J. Maxella. Freelancer, szkoleniowiec. Kreator mentoringu werbalnego. Wierzy w siłę i moc słów. Słowa mają potęgę zmieniania świata. Jedno słowo, zdanie może zniszczyć człowieka albo z niezwykłą siłą go stworzyć.

Brainy

Metoda Brainy powstała na bazie
najnowszych osiągnięć naukowych:

• Psychologii pozytywnej M. Seligmana,
• Teorii inteligencji wielorakich H. Gardnera,
• Teorii inteligencji społecznej E. Thorndike’a,
• Teorii inteligencji emocjonalnej D. Golemana
• Neuroedukacji R. Bandlera,
• Teorii flow M. Csíkszentmihályi
• Teorii rozwoju systemów wartości (Dynamika Spiralna) C. W. Gravesa,
• Modelu motywacji 3.0 D. Pink’a.